ترجمه دانشجویی

بیشترین آمار مربوط به سفارش های انجام شده توسط "آی ترا" سفارش ترجمه دانشجویی می باشد که شامل ترجمه ی مقالات، كتب، تحقيق و پايان نامه های دانشجویی براي دانشجويان و همچنین اساتيد محترم دانشگاه ها از سراسر کشور می باشد.تعداد بالای دانشجویان فعال و تحقیقات علمی بیشمار مورد نیاز در سطح دانشگاه موجب شده که نیاز به ترجمه مقالات و تحقیقات علمی روز به روز بیشتر شود. عموما اساتید محترم دانشگاه این مهم را تحت عنوان "ترجمه دانشجویی" به عهده ی دانشجو گذاشته و به عنوان بخش مهمی از واحد درسی ارائه شده در نظر می گیرند.

تیم آی ترا با دراختیار داشتن مترجمین مجرب با تخصص های علمی مختلف با افتخار اعلام می دارد که آمادگی ارائه ترجمه دانشجویی ارزان قیمت به دانشجویان عزیز در رشته ها و سطوح مختلف دانشگاهی را دارد.

دانشجویان می توانند ترجمه دانشجویی تخصصی خود را با خیال آسوده به ما بسپارند. ترجمه دانشجویی تخصصی در رشته های مختلف شامل رشته های علوم پزشکی، دندانپزشکی، روانشناسی، علوم پایه، جغرافیا، حقوق، شیمی، حسابداری، کامپیوتر، IT، مکانیک، هنر، زیست، ادبیات و زبانشناسی، برق و الکترونیک، اسناد تجاری و بازرگانی، متالوژی و مواد، کشاورزی و صنایع غذایی، نفت و گاز و پتروشیمی، اقتصاد، ورزش، زمین شناسی و معدن، فقه و علوم اسلامی، صنایع، فلسفه، عمران، مالی، سیاسی، مدیریت، معماری، علوم اجتماعی و ... می باشد.

با علم به اینکه در دوران دانشجویی وضعیت مالی نقش مهمی برای دانشجویان عزیز دارد، از این رو تیم "آی ترا" نرخ ترجمه دانشجویی را به ارزان ترین و کمترین میزان ممکن کاهش داده تا تمام دانشجویان بتوانند از خدمات این سایت استفاده کنند. دانشجویان عزیز می توانند در زمانی بسیار کوتاه و به سادگی سفارش ترجمه دانشجویی خود را در سایت ما ثبت نمایند و در زمان کوتاهی ترجمه متون مورد نظر خود را دریافت کنند.
طراحی و اجرا توسط شرکت ستاره سیستم اهواز(اکسین سافت)